Úvodní stránka » Aktuality » Registrace 2016

Registrace 2016

PŘIHLÁŠKA PRO DĚTI KE STAŽENÍ ZDE

Jako každý rok v prosinci a lednu vybíráme i letos členské (tzv. registrační) příspěvky a registrační přihlášky.

PRO ROK 2016 JE VÝŠE ČLENSKÉHO PŘÍSPĚVKU 320 Kč s časopisem a 350 Kč s časopisem a členskou kartou. Zaplacením tohoto příspěvku dítě prodlužuje své členství v organizaci Junák – český skaut na kalendářní rok 2016.

Má tak možnost:

• účastnit se všech akcí pořádaných spálovským oddílem (pravidelné schůzky, výpravy, tábor),

• účastnit se akcí pořádaných skautskou organizací (různé závody, republiková skautská setkání atd.),

• získat svůj skautský časopis, který mu bude chodit domů zdarma 5x ročně,

• být pojištěno na všech skautských akcích.

S členským příspěvkem je naloženo takto: část je vynaložena na výdaje spojené s chodem střediska a oddílu, další část je odvedena pojišťovně na úrazové pojištění dětí, dále přispíváme do fondu obnovy nemovitostí Junáka, na podporu skautského tisku a na chod ústředí.

Jsme přesvědčeni, že příspěvky využíváme účelně a ve prospěch Vašich dětí. Za dotované ceny tak děti získávají různé odměny v soutěžích, máme možnost cenově velmi výhodného ubytování na skautských základnách, získáváme dotace na tábor, díky čemuž je jeho cena nižší atd.

PROSÍME VÁS, ABY ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK SPOLU S VYPLNĚNOU PŘIHLÁŠKOU DONESLO DÍTĚ NA DRUŽINOVOU SCHŮZKU A PŘEDALO RÁDCI NEJPOZDĚJI DO 18.12.2015. POZDĚJI PŘIHLÁŠKY VYBÍRÁ JEN KAREL DREXLER.

PŘIHLÁŠKU JE TŘEBA ODEVZDAT DO NEDĚLE 10. LEDNA, POZDĚJŠÍ PLATBA REGISTRAČNÍHO PŘÍSPĚVKU JE MOŽNÁ PO DOMLUVĚ.