Hledáš na internetu skautskou inspiraci, a máš pocit, že nikde nic není? Tak to ses nedíval pořádně! Zkus to ještě jednou s malou pomocí.

Skautská křižovatka:

Hledáš inspiraci, informace, novinky ze světa skautingu, nebo cokoliv dalšího? Mrkni na Křižovatku!

Skautské časopisy on-line:

Čekáš nejnovější číslo, a chceš na něj mrknout, ještě o dvě hodiny dřív než ti dojde do schránky? Četl jsi zajímavý článek, ale nemůžeš ho najít? Zkus si vzpomenout o čem to bylo a k vyhledávání použij štítky. A nebo si chceš přečíst starší čísla, které doma nemáš? Všechny časopisy jsou online! Jako přihlášený uživatel přes skautIS můžeš dokonce pomoci články štítkovat a usnadnit tak vyhledávání ostatním.

Nové skautské odborky:

Hledáš inspiraci pro program na schůzku a jako bonus chceš mít krásný kroj? Zlepší své znalosti, schopnosti a dovednosti v tom, co tě baví, nebo se nauč něco nového, splň odborku a jako bonus získáš na kroj nášivku. Vše co k odborkám potřebuješ vědět najdeš na novém speciílním webu.

HRAnostaj

Už tě nebaví hrát stále stejné hry dokola? Co ti brání najít si nějakou novou a naučit ji na schůzce všechny ostatní?

Weby pro skauty:

Teepek

Asi jsi už někdy slyšel o teepkovi. Je to jednoduše skautský web. Jsou na něm dost zajímavé články, soutěže, tipy na činnost na schůzky apod. Vše teď navíc v nové grafice. Doporučuji se na něj mrknout.

Buď připraven!

Jsi opravdu připraven?

A pro rovery tu máme:

Rovernet

Hledáš výzvu pro nový školní rok a nic tě nenapadá? Mrkni na Rovernet a zjisti, co právě hýbe světem a lidmi tvého věku! Poté, co se přihlásíš přes skautIS (vpravo nahoře), můžeš pod svým jménem články i psát, zadávat do databáze nové výzvy a projekty, zaznamenávat splněné výzvy a mnoho dalšího! Jen se obrň trpělivostí, stránky se načítají trošku pomaleji.

Skautský institut

Jestli tě ve škole baví dějepis, zajímáš se o kulturu a společnost a skauting je tvůj životní styl, pak je tu pro tebe speciální nabídka! Vše co tě baví můžeš spojit! Inspiruj skauting!

Roverground

Připadáš si přilepený k zemi a chybí ti trochu nadhledu a rozlet? Na rovergroundu najdeš nejen inspiraci, ale i zajímavé čtení, názory, myšlenky, nebo třeba něco ze světa outdooru, či kultury.

Rovernet.EU

Kdo? Jak? Co? Přidáš se? Sleduj dění evropského roveringu, inspiruj se a uč se! (a zopákni si angličtinu ;) )