Úvodní stránka » Aktuality » Stalo se... (září)

Stalo se...

aneb oddílové plánování.

16. - 18. září proběhla plánovací a zahajovací víkendovka roverů. I přes nevalnou účast se akce vydařila nadmíru. Společně se nám podařilo zahájit nový roverský rok, podařilo se nám založit fiktivní roverský kmen, při čemž jsme se zase dozvěděli něco nového, sepsali jsme si co všechno by nás bavilo dělat na schůzkách a společných akcích a dohodli jsme se (jak jen to v malém počtu šlo) na tom, jakým způsobem bude letos nová družina fungovat.

23. září byla oddílová plánovací porada. Domluvili jsme se jak asi bude vypadat následující půlrok. V sekci 'Plán akcí' můžete vidět informace o akcích a termínech. Zatím tam není vše, ale jen nejbližší. Prosíme o trpělivost, pracujeme na tabulkovém kalendáři, ve kterém bude vše přehlednější.