Úvodní stránka » Pro rodiče » Skautské weby pro rodiče, příznivce a velké dospěláky

Zde najdete odkazy na stránky, které bymohly zajímat právě vás - rodiče a příznivce skautingu.

Skaut.cz

Oficiální stránky českého skautingu, kde můžete najít spoustu informací nejen z dění na vyšších místech organizace, než jen spálovského oddílu, nebo i fungování jiných oddílů, ale také zde najdete o čem skauting vlastně je, a mnoho dalšího.

To vše je vám málo a chcete se i vy dospělí - rodiče nám svěřených dětí - stát skauty? Nic není nemožné! Zde najdete aktuální dění ze světa oldskautů, i co to vlastně je skauting pro dospělé, v čem se liší od výchovného hnutí... Posuďte sami.

Křižovatka-dospělí

Děti vám nepůjčí skautský časopis, který jim přichází poštou? Můžete si jej přečíst online. Najdete zde časopisy, které vydává tiskové a distribuční centrum junáka pro všechny věkové kategorie.